Червень, 2020

27Черв(Черв 27)11:0028(Черв 28)17:00? Gorgany Race 2020Івано-Франківська область, буде оголошено разом з початком реєстрації Дистанція:Trail 30+ км,Trail 50+ км ОсобливостіTrail

Більше

Деталі заходу

Пригодницькі перегони для сильних та сміливих

Щороку, починаючи з 2007-го, у Карпатах відбуваються пригодницькі перегони Gorgany Race.
Ці некомерційні командні змагання з туризму приваблюють учасників-відчайдухів своїм форматом, адже тут справді важливою є участь та командний дух, а не лише перемога.

Територія та старт змагань кожного року різняться, що робить змагання ще більш цікавими, адже вони відкривають для учасників нові стежки, маршрути, вершини та краєвиди. Незмінним залишається тільки район гірського масиву — Горгани.

На місцевості у понад 30 квадратних кілометрів розміщують контрольні пункти, розташування яких до початку змагань не оголошують. Завдання команд: знайти якомога більше КП та повернутися на фініш до закінчення контрольного часу. Переможцями стають ті, хто найшвидше фінішував, сфотографувавшись біля найбільшої кількості КП.

Перед стартом команда отримує карту з нанесеними контрольними точками та пов’язку з унікальним логотипом перегонів. Дизайн цієї пов’язки кожного року інший і зберігається в секреті до останнього, адже фото на КП у цих пов’язках і є підставою його зарахування.

Змагання мають поділ на рівні складності, що залежать від кількості КП та обмеження у часі. Тобто учасники найпростішого класу мають на карті менше КП та їх контрольний час становить 12 годин, натомість головна дистанція розрахована на 30 годин і КП на ній набагато більше. Загалом поділ на класи виглядає так:

ПІВСПРИНТ – 12 годин, близько 40 км пішки, орієнтування
СПРИНТ – 24 години, близько 80 км пішки, орієнтування
ТРЕК – 30 годин, близько 110 км пішки, орієнтування, техніка гірського туризму
ВЕЛО – 30 годин, близько 150 км на велосипеді 30 км пішки, орієнтування, техніка гірського туризму

Вказана відстань є орієнтовною, адже у перегонів немає класичної дистанції. Послідовність взяття КП — довільна.

Для участі в змаганнях кожна команда повинна зареєструватися та сплатити стартовий внесок.

Участь у перегонах беруть команди чисельністю від 2 до 4 осіб. Кожному члену команди на момент початку перегонів має виповнитися 18 років. Неповнолітнім дозволяється брати участь лише у команді разом з одним з батьків.

Час

27 (Субота) 11:00 - 28 (Неділя) 17:00

Місто

Івано-Франківська область

буде оголошено разом з початком реєстрації

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

X
X