Червень, 2020

28Черв08:0016:00Chervonograd Brescia No Limits GDM Trail 2020Червоноград, Львівська обл.Дистанція:Trail 10+ км ОсобливостіTrail

Більше

Деталі заходу

ЧЕРВОНОГРАД – центр вуглевидобувної галузі західної України запрошує Вас прийняти участь у трейловому забізі з перешкодами на 13 кілометрів!

Організатори заходу — італійські оператори з організації масових спортивних подій Brescia No Limits та Ginnastica Dinamica Militare. З української сторони проведення заходу забезпечується Sport Club StartUp. У забігу приймуть участь італійські атлети. Отже для Вас це нагода подолати дистанцію пліч-о-пліч з іноземними спортсменами та знайти нових друзів!

Відео з заходу організатора

Траса пролягатиме рівнинною місцевістю та лісами з мінімальним перепадом висоти. Долаючи дистанцію, Ви побуваєте на залишках секретної ракетної бази колишнього Радянського Союзу «Кокарда», побачите вогневі бункери та військові укріплення радянської армії часів Другої світової війни. Також ви будете змушені перетнути головну водну артерію регіону – ріку Західний Буг.

Відвідавши стару частину міста, матимете змогу доторкнутися до славної історії краю – пам’яток архітектури XVIII століття національного значення – палацу Потоцьких, Василіанського монастиря та Костелу Зіслання Святого Духа.

Любителям індустріального туризму надається можливість відвідати єдиний діючий в Україні підземний шахтний полігон, що є повною копією справжньої вугільної шахти та відображає реальний цикл видобутку «чорного золота».

ДЕТАЛІ ЗАХОДУ:
Старт забігу 28 червня 2020 року о 09:30. Захід відбудеться на День міста Червонограда, так що розваг та фану буде вдосталь!

Місце старту: м. Червоноград, Вічева площа.

До участі у заході допускаються усі бажаючі яким на день проведення заходу виповнилося 18 років. Наявність документу, що засвідчує особу та актуальної медичної довідки, яка дозволяє брати участь у змаганнях на витривалість ОБОВ’ЯЗКОВА!

Контактний телефон: +38 073 345830 Юрій.

ОПЛАТА СТАРТОВОГО ВНЕСКУ:
10 лютого – 31 березня – 500 грн.
01 квітня – 31 травня – 600 грн.
01 червня – 26 червня — 700 грн.

ОТРИМАННЯ СТАРТОВИХ ПАКЕТІВ:
27 червня – про місце видачі буде повідомлено додатково
Дореєстрація у день старту можлива для гостей міста.

НАГОРОДЖЕННЯ:
Усі фінішери отримають медалі фінішера змагання та сувенір з символікою міста. Перші 10 учасників серед жінок та чоловіків – подарункові набори з італійською продукцією.

А переможці змагань (кращий результат у чоловіків і жінок) головні призи від Brescia No Limits та GDM – ПОВНИЙ ПАКЕТ УЧАСНИКА одного з італійських етапів забігу на виживання у 2020 році (реєстрація, логістика, проживання)!

*Майновими призами атлети нагороджуються лише за умови проходження усієї дистанції та подолання усіх перешкод.

Час

(Неділя) 08:00 - 16:00

Місто

Червоноград, Львівська обл.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

X
X